ח ט ו פ י ם
אולימפיאדה בפריז, יורו בגרמניה, קופה אמריקה בארה"ב, גמר צ'מפיונס בוומבלי: יומן אירועים לשנת ספורט מטורפת
לוח האירועים - עכשיו גם ביומן שלכם בטלפון | להורדה
ינואר
ירוק VS צהוב - פעמיים כי טוב
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
02
שלישי
כדורגל

ליגת העל, מחזור 14: הפועל חיפה – בית"ר ירושלים

02
שלישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 18: מכבי ת"א – מונאקו

04
חמישי
כדורמים

פתיחת אליפות אירופה לגברים בקרואטיה (בהשתתפות נבחרת ישראל)

04
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 19: פנרבחצ'ה – מכבי ת"א

05
שישי
כדורמים

פתיחת אליפות אירופה לנשים בהולנד (בהשתתפות נבחרת ישראל)

06
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 15: מכבי נתניה – הפועל ת"א

07
ראשון
כדורגל

הגביע האנגלי, סיבוב שלישי: ארסנל - ליברפול

10
רביעי
כדורגל

ליגת העל, השלמה: מכבי ת"א – מכבי חיפה

10
רביעי
כדוריד

פתיחת אליפות אירופה לגברים בגרמניה

10
רביעי
כדורסל

יורוליג, מחזור 20: מכבי ת"א – וירטוס בולוניה

12
שישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 21: פרטיזן בלגרד – מכבי ת"א

12
שישי
כדורגל

פתיחת אליפות אסיה בקטאר

13
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 16: הפועל ת"א – הפועל באר־שבע

פתיחת אליפות אפריקה בחוף השנהב

13
שבת
פוטבול

פלייאוף ה־NFL: סיבוב הוויילדקארד

13
שבת
טניס

פתיחת אליפות אוסטרליה (בין שבת לראשון)

13
שבת
כדורמים

אליפות אירופה לנשים, הגמר באיינדהובן: הולנד - ספרד

14
ראשון
כדורגל

גמר הסופרקופה הספרדי: ריאל מדריד – ברצלונה

16
שלישי
כדורמים

אליפות אירופה לגברים, הגמר בזאגרב: קרואטיה - ספרד

17
רביעי
כדורגל

ליגת העל, מחזור 17: מכבי ת"א – הפועל ת"א

18
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 22: אולימפיאקוס – מכבי ת"א

20
שבת
פוטבול

פלייאוף ה־NFL: חצאי גמר אזוריים

20
שבת
כדורסל

ליגת העל, מחזור 16: הפועל ת"א - מכבי ת"א

21
ראשון
כדורגל

ליגת העל, מחזור 18: הפועל פ"ת - מכבי ת"א

ליגת העל, מחזור 18: מכבי חיפה - מכבי נתניה

22
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 18: הפועל ת"א – בית"ר ירושלים

23
שלישי
כדורגל

גמר גביע הטוטו: מכבי חיפה – מכבי ת"א

25
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 23: מכבי ת"א – פנאתינייקוס

25
חמישי
כדורגל

גביע המדינה, סיבוב ח' (עד 28 בינואר)

25
חמישי
טניס

אליפות אוסטרליה, חצי גמר הנשים: קוקו גוף - ארינה סבאלנקה, דיאנה יסטרמסקה - קינוון ז'נג

26
שישי
גלישת רוח

פתיחת אליפות העולם בספרד (עד 3 בפברואר)

26
שישי
טניס

אליפות אוסטרליה, חצי גמר הגברים: נובאק ג'וקוביץ' - יאניק סינר, דניל מדבדב - אלכסנדר זברב

27
שבת
טניס

אליפות אוסטרליה, גמר הנשים: ארינה סבאלנקה - קינוון ז'נג

27
שבת
כדורגל

גביע המדינה, סיבוב ח': הפועל באר־שבע - בית"ר ירושלים

28
ראשון
טניס

אליפות אוסטרליה, גמר הגברים: יאניק סינר - דניל מדבדב

28
ראשון
פוטבול

פלייאוף ה־NFL: גמרים אזוריים

28
ראשון
כדוריד

אליפות אירופה לגברים, הגמר בקלן: צרפת - דנמרק

28
ראשון
כדורגל

גביע המדינה, סיבוב ח': הפועל חדרה - מכבי ת"א, הפועל כפ"ס - מכבי חיפה

30
שלישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 24: ריאל מדריד – מכבי ת"א

31
רביעי
כדורגל

ליגת העל, מחזור 19: הפועל באר־שבע – מכבי חיפה, מכבי ת"א - הפועל ירושלים

צילומים: עוז מועלם, Themba Hadebe/AP, Nigel Roddis/getty images, Clive Brunskill/getty images
פברואר
ליגת האלופות חוזרת מתרדמת החורף
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 25: באסקוניה – מכבי ת"א

02
שישי
טניס

גביע דייויס, פלייאוף העלייה לטורניר הגמר: צ'כיה – ישראל (עד 4 בפברואר)

03
שבת
כדורגל

פרמייר ליג, מחזור 23: ארסנל – ליברפול

04
ראשון
כדורגל

ליגת העל, מחזור 22: הפועל ירושלים – בית"ר ירושלים

ליגה ספרדית, מחזור 23: ריאל מדריד – אתלטיקו מדריד

ליגה איטלקית, מחזור 23: אינטר – יובנטוס

05
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 22: מכבי חיפה - מכבי ת"א

06
שלישי
כדורגל

גביע אסיה, חצי גמר: דרום קוריאה - ירדן

07
רביעי
כדורסל

יורוקאפ, מחזור הסיום בעונה הסדירה: בשיקטאש – הפועל ת"א

07
רביעי
כדורגל

אליפות אפריקה, חצי גמר: ניגריה - דרום אפריקה, חוף השנהב - הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

גביע אסיה, חצי גמר: איראן - קטאר

08
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 26: מכבי ת"א – אנאדולו אפס

מוקדמות יורובאסקט 2025 לנשים, מחזור 1: ישראל – אירלנד

10
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 21: בית"ר ירושלים - מכבי חיפה, מכבי ת"א - בני סכנין

ליגה גרמנית, מחזור 21: לברקוזן – באיירן מינכן

גמר אליפות אסיה: ירדן - קטאר

ליגה ספרדית, מחזור 24: ריאל מדריד - ג'ירונה

11
ראשון
שחייה

פתיחת אליפות העולם בקטאר (עד 18 בפברואר)

11
ראשון
פוטבול

הסופרבול בלאס וגאס: קנזס סיטי צ'יפס - סן פרנסיסקו פורטי ניינרס (בין ראשון לשני)

11
ראשון
כדורסל

ליגת העל, מחזור 5: מכבי ת"א - הפועל ת"א

מוקדמות יורובאסקט 2025 לנשים, מחזור 2: לטביה – ישראל

11
ראשון
כדורגל

גמר אליפות אפריקה: ניגריה - חוף השנהב

12
שני
שחייה

אליפות העולם: גמר 200 מעורב לנשים (אנסטסיה גורבנקו)

13
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, משחק 1: קופנהגן – מנצ'סטר סיטי, לייפציג – ריאל מדריד

14
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, משחק 1 : פ.ס.ז' – סוסיאדד, לאציו – באיירן מינכן

15
חמישי
כדורגל

קונפרנס ליג, פלייאוף העלייה לשמינית הגמר, משחק 1: מכבי חיפה – גנט

כדורגל ליגה אירופית, פלייאוף העלייה לשמינית הגמר, משחק 1: פיינורד – רומא, מילאן – ראן

16
שישי
כדורסל

ליגת העל, מחזור 4: הפועל ירושלים - מכבי ת"א

18
ראשון
כדורסל

NBA: האולסטאר (בין ראשון לשני)

18
ראשון
כדורגל

ליגת העל, מחזור 22: מכבי חיפה - הפועל חיפה

18
ראשון
שחייה

אליפותהעולם: גמר 400 מעורב לנשים (אנסטסיה גורבנקו)

19
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 22: מכבי נתניה - מכבי ת"א

20
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, משחק 1: אינטר – אתלטיקו מדריד, איינדהובן – דורטמונד

21
רביעי
כדורגל

קונפרנס ליג, פלייאוף העלייה לשמינית הגמר, גומלין: גנט – מכבי חיפה

ליגת האלופות, שמינית גמר, משחק 1: נאפולי – ברצלונה, פורטו – ארסנל

22
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית, פלייאוף העלייה לשמינית הגמר, גומלין: רומא – פיינורד, ראן – מילאן

22
חמישי
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025, מחזור 1: פורטוגל – ישראל

24
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 23: מכבי ת"א – הפועל באר־שבע

25
ראשון
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025, מחזור 2: סלובניה – ישראל

25
ראשון
כדורגל

גמר גביע הליגה האנגלי: צ'לסי - ליברפול

ליגת העל, מחזור 23: מ.ס אשדוד - מכבי חיפה

28
רביעי
כדורגל

שמינית גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - מכבי יפו, הפועל באר-שבע - עירוני טבריה

29
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 27: אלבה ברלין – מכבי ת"א

צילומים: Jeff Lewis/AP, אורן אהרוני, Charles Krupa/AP
מרץ
האם סוף סוף נגשים את חלום היורו?
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
שישי
אתלטיקה

פתיחת אליפות העולם באולמות בסקוטלנד (עד 3 במרץ)

02
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 24: מכבי ת"א - מכבי פ"ת

02
שבת
פורמולה 1

מרוץ פתיחת העונה בבחריין

03
ראשון
כדורגל

פרמייר ליג, מחזור 27: מנצ'סטר סיטי – מנצ'סטר יונייטד

ליגת העל, מחזור 24: מכבי חיפה - הפועל חדרה

04
שני
כדורסל

גביע המדינה לנשים, חצי גמר: רמה"ש - רמלה, הפועל לב ירושלים - ראשל"צ

04
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 24: הפועל באר־שבע – בית"ר ירושלים

05
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, גומלין: באיירן מינכן – לאציו, סוסיאדד – פ.ס.ז'

05
שלישי
כדורגל

שמינית גמר גביע המדינה: מכבי נתניה - הפועל ירושלים

שמינית גמר גביע המדינה: הפועל חיפה - מכבי פ"ת

06
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, גומלין: מנצ'סטר סיטי – קופנהגן, ריאל מדריד – לייפציג

07
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 28: מכבי ת"א – ז'לגיריס קובנה

גמר גביע המדינה לנשים: אליצור רמלה - הפועל לב ירושלים

07
חמישי
כדורגל

קונפרנס ליג, שמינית גמר, משחק 1: מכבי חיפה - פיורנטינה, אולימפיאקוס - מכבי ת"א

ליגה אירופית, שמינית גמר, משחק 1: ספרטה פראג - ליברפול, מילאן - סלביה פראג

10
ראשון
כדורגל

ליגת העל, מחזור 25: מכבי ריינה - מכבי חיפה, בית"ר ירושלים – מכבי ת"א

פרמייר ליג, מחזור 28: ליברפול – מנצ'סטר סיטי

10
ראשון
כדורסל

ליגת העל, מחזור 20: מכבי ת"א - הפועל ירושלים

12
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, גומלין: ברצלונה – נאפולי, ארסנל – פורטו

13
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, שמינית גמר, גומלין: אתלטיקו מדריד – אינטר, דורטמונד – איינדהובן

13
רביעי
כדורסל

יורוקאפ, רבע גמר: הפועל ת"א - בשיקטאש

14
חמישי
כדורגל

קונפרנס ליג, שמינית גמר, גומלין: פיורנטינה - מכבי חיפה, מכבי ת"א - אולימפיאקוס

ליגה אירופית, שמינית גמר, גומלין: ליברפול - ספרטה פראג, סלביה פראג - מילאן

14
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 29: הכוכב האדום בלגרד – מכבי ת"א

16
שבת
כדורגל

מחזור הסיום בליגה הסדירה: מכבי ת"א - הפועל חיפה, מכבי חיפה – הפועל ת"א

הגביע האנגלי, רבע גמר: מנצ'סטר סיטי - ניוקאסל

17
ראשון
כדורגל

הגביע האנגלי, רבע גמר: מנצ'סטר יונייטד - ליברפול

ליגה ספרדית, מחזור 29: אתלטיקו מדריד – ברצלונה

17
ראשון
כדורסל

ליגת העל, מחזור 21: הפועל ירושלים - הפועל ת"א

19
שלישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 30: מכבי ת"א – וילרבאן

ליגת האלופות, מחזור אחרון בטופ 16: קרשיאקה - הפועל ירושלים

20
רביעי
כדורגל

מוקדמות היורו עד גיל 19, שלב העילית: ישראל – בוסניה

20
רביעי
כדורסל

ליגת האלופות, מחזור אחרון בטופ 16: הפועל חולון - מורסיה

21
חמישי
כדורגל

פלייאוף העלייה ליורו, מסלול 2, חצי גמר: ישראל – איסלנד, בוסניה – אוקראינה


מוקדמות יורו עד גיל 21: ישראל – פולין

22
שישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 31: באיירן מינכן – מכבי ת"א

23
שבת
כדורגל

ליגת העל: פתיחת הפלייאוף

מוקדמות היורו עד גיל 19, שלב העילית: ישראל – מונטנגרו

26
שלישי
כדורגל

פלייאוף העלייה ליורו, מסלול 2, גמר: אוקראינה – איסלנד

מוקדמות היורו עד גיל 21: גרמניה – ישראל

מוקדמות היורו עד גיל 19, שלב העילית: ישראל – נורבגיה

26
שלישי
כדורסל

יורוקאפ: חצי גמר (הטוב מ־3), משחק 1

27
רביעי
כדורסל

יורוליג, מחזור 32: ולנסיה – מכבי ת"א

29
שישי
כדוריד

גביע המדינה, גמר: הפועל ראשל"צ - עירוני רמה"ש

30
שבת
כדורגל

הפלייאוף העליון בליגת העל, מחזור 27: מכבי ת"א - בני סכנין

ליגה גרמנית, מחזור 27: באיירן מינכן – דורטמונד

31
ראשון
כדורגל

הפלייאוף העליון בליגת העל, מחזור 27: מכבי חיפה - בני ריינה

פרמייר ליג, מחזור 30: מנצ'סטר סיטי – ארסנל

31
ראשון
כדורסל

גביע המדינה, רבע הגמר: הפועל ירושלים - הפועל ת"א

צילומים: AP Photo/Andreea Alexandru, Michael Regan/getty images
אפריל
האם מכבי ת"א תחזור לפיינל־פור?
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
שני
כדורסל

גביע המדינה, רבע גמר: מכבי ת"א - מכבי ר"ג

02
שלישי
כדורגל

גביע המדינה, רבע גמר: מכבי פ"ת - מכבי ת"א, קריית שמונה - הפועל נוף הגליל

03
רביעי
כדורגל

גביע המדינה, רבע גמר: הפועל פ"ת - הפועל באר שבע, מכבי חיפה - מכבי נתניה

פרמייר ליג, מחזור 31: ארסנל - לוטון, מנצ'סטר סיטי - אסטון וילה, ליברפול - שפילד יונייטד

03
רביעי
כדורסל

יורוקאפ, חצי גמר, משחק 3: בורג' - בשיקטאש

04
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור 33: ברצלונה – מכבי ת"א

06
שבת
כדורגל

פרמייר ליג, מחזור 32: קריסטל פאלאס - מנצ'סטר סיטי, ברייטון - ארסנל

גמר הגביע הספרדי: בילבאו - מאיורקה

07
ראשון
כדורגל

פרמייר ליג, מחזור 32: מנצ'סטר יונייטד - ליברפול

07
ראשון
כדורסל

גמר מכללות לנשים: אייווה – דרום קרוליינה

08
שני
כדורסל

גמר הפלייאוף לנשים, משחק 1: אליצור רמלה – הפועל לב ירושלים

גמר מכללות: פרדו - קונטיקט (בין שני לשלישי)

08
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 28: מכבי ת"א - מכבי חיפה

09
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, רבע גמר, משחק 1: ריאל מדריד - מנצ'סטר סיטי, ארסנל - באיירן מינכן

09
שלישי
כדורסל

'גמר היורוקאפ (הטוב מ־3), משחק 1: פריז - בורג'

10
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, רבע גמר, משחק 1: פ.ס.ז' - ברצלונה, אתלטיקו מדריד - דורטמונד

11
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית, רבע גמר, משחק 1: ליברפול - אטאלנטה, מילאן - רומא

קונפרנס ליג, רבע גמר, משחק 1: אסטון וילה - ליל

11
חמישי
כדורסל

יורוליג, מחזור הסיום בעונה הסדירה: מכבי ת"א – מילאנו

גמר הפלייאוף לנשים, משחק 2: הפועל לב ירושלים – אליצור רמלה

12
שישי
כדורסל

גמר היורוקאפ (הטוב מ־3), משחק 2: בורג' - פריז

13
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 30: מכבי חיפה - בני סכנין

14
ראשון
כדורסל

NBA: מחזור הסיום בעונה הסדירה

15
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 30: הפועל באר-שבע - מכבי ת"א

15
שני
כדורסל

גמר הפלייאוף לנשים, משחק 3: הפועל לב ירושלים – אליצור רמלה

16
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, רבע גמר, גומלין: ברצלונה - פ.ס.ז', דורטמונד - אתלטיקו מדריד

16
שלישי
כדורסל

יורוליג, פלייאין: מכבי ת"א - באסקוניה, אנדולו אפס - וירטוס בולוניה

NBA, פלייאין: ניו אורלינס - לייקרס, סקרמנטו - גולדן סטייט (בין שלישי לרביעי)

17
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, רבע גמר, גומלין: מנצ'סטר סיטי - ריאל מדריד, באיירן מינכן - ארסנל

17
רביעי

NBA, פלייאין: פילדלפיה - מיאמי, שיקגו - אטלנטה (בין רביעי לחמישי)

18
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית, רבע גמר, גומלין: אטאלנטה - ליברפול, רומא - מילאן

קונפרנס ליג, רבע גמר, גומלין: ליל - אסטון וילה

19
שישי
כדורגל

ליגה לאומית: פתיחת הפלייאוף

19
שישי
כדורסל

יורוליג: סיום טורניר הפלייאין

NBA: סיום טורניר הפלייאין (בין שישי לשבת)

20
שבת
כדורגל

ליגת העל, מחזור 30: מכבי חיפה - הפועל באר-שבע

20
שבת
כדורסל

NBA: פתיחת הפלייאוף

21
ראשון
כדורגל

ליגה ספרדית, מחזור 32: ריאל מדריד – ברצלונה

22
שני
כדורגל

ליגה איטלקית, מחזור 33: מילאן – אינטר

23
שלישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 1

23
שלישי
כדורגל

גביע המדינה: חצי גמר

24
רביעי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 1

24
רביעי
התעמלות מכשירים

פתיחת אליפות אירופה לגברים באיטליה (עד 28 באפריל)

24
רביעי
כדורסל

חצי גמר גביע המדינה: מכבי נתניה - הפועל באר-שבע

25
חמישי
ג'ודו

פתיחת אליפות אירופה בזאגרב (עד 28 באפריל)

25
חמישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 2

26
שישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 2

29
שני
כדורגל

ליגת העל, מחזור 31: הפועל חיפה - מכבי חיפה

30
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, חצי גמר: משחק 1

חצי גמר גביע המדינה: מכבי פ"ת - הפועל נוף הגליל

30
שלישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 3

צילומים: עוז מועלם, MICHAEL REAVES/AFP ,Rodolfo Molina/getty images
מאי
ימים של גביעים וצלחות אליפות
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, חצי גמר: משחק 1

01
רביעי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 3

02
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית, חצי גמר: משחק 1

קונפרנס ליג, חצי גמר: משחק 1

02
חמישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 4 במידת הצורך

02
חמישי
התעמלות מכשירים

פתיחת אליפות אירופה לנשים באיטליה (עד 5 במאי)

03
שישי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 4 במידת הצורך

ליגת האלופות של פיב"א: הפיינל־פור (עד 5 במאי)

04
שבת
כדורגל

ליגת העל: מחזור 33

04
שבת
אופניים

ג'ירו ד'איטליה: קטע הפתיחה

05
ראשון
כדורגל

ליגה ספרדית, מחזור 34: ג'ירונה – ברצלונה

06
שני
כדורסל

פלייאוף ה־NBA: פתיחת חצאי הגמר האזוריים (בין שני לשלישי)

07
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות, חצי גמר: גומלין

08
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות, חצי גמר: גומלין

08
רביעי
כדורסל

יורוליג, רבע גמר הפלייאוף: משחק 5 במידת הצורך

09
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית, חצי גמר: גומלין

קונפרנס ליג, חצי גמר: גומלין

09
חמישי
כדורסל

חצי גמר גביע המדינה

10
שישי
כדורגל

ליגה לאומית: מחזור הסיום

11
שבת
כדורגל

ליגת העל: מחזור 34

15
רביעי
כדורגל

גמר הגביע האיטלקי

16
חמישי
כדורסל

גמר גביע המדינה

18
שבת
כדורגל

ליגת העל: מחזור 35, סיום הפלייאוף התחתון

ליגה גרמנית: מחזור הסיום

19
ראשון
כדורגל

פרמייר ליג: מחזור הסיום

20
שני
טניס

פתיחת רולאן גארוס

21
שלישי
כדורגל

ליגת העל: מחזור הסיום בפלייאוף העליון

21
שלישי
כדורסל

פלייאוף ה־NBA: פתיחת הגמרים האזוריים (בין שלישי לרביעי)

22
רביעי
כדורגל

ליגה אירופית: הגמר בדבלין

22
רביעי
התעמלות אומנותית

פתיחת אליפות אירופה בבודפשט (עד 26 במאי)

24
שישי
כדורסל

יורוליג: חצאי גמר הפיינל־פור

25
שבת
כדורגל

גמר הגביע האנגלי

גמר הגביע הגרמני

ליגת האלופות לנשים: הגמר בבילבאו

26
ראשון
כדורסל

יורוליג: הגמר בברלין

26
ראשון
כדורגל

ליגה איטלקית: מחזור הסיום

ליגה ספרדית: מחזור הסיום

26
ראשון
אופניים

ג'ירו ד'איטליה: קטע הסיום

29
רביעי
כדורגל

קונפרנס ליג: הגמר באתונה

30
חמישי
כדורגל

גביע המדינה: גמר

צילומים: David Ramos/getty images, Laurence Griffiths/getty images, יאיר שגיא, RodolfoMolina/getty images, MattiaOzbot/getty images,  IMAGO/reuters, Action Images/reuters
יוני
הצ'מפיונס נגמר, היורו מתחיל
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
שבת
ליגת האלופות

הגמר בוומבלי

06
חמישי
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 1 (בין חמישי לשישי)

07
שישי
אתלטיקה

פתיחת אליפות העולם אירופה ברומא (עד 12 ביוני)

08
שבת
טניס

רולאן גארוס: גמר הנשים

09
ראשון
טניס

רולאן גארוס: גמר הגברים

09
ראשון
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 2 (בין ראשון לשני)

12
רביעי
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 3 (בין רביעי לחמישי)

14
שישי
יורו

משחק הפתיחה, בית 1: גרמניה – סקוטלנד

14
שישי
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 4 (בין שישי לשבת)

15
שבת
יורו

בית 1: הונגריה – שווייץ

בית 2: ספרד – קרואטיה

בית 2: איטליה – אלבניה

16
ראשון
יורו

בית 3: סרביה – אנגליה

בית 3: סלובניה – דנמרק

בית 4: פולין – הולנד

17
שני
יורו

בית 4: אוסטריה – צרפת

בית 5: בלגיה – סלובקיה

בית 5: רומניה – אוקראינה

17
שני
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 5 במידת הצורך (בין שני לשלישי)

18
שלישי
יורו

בית 6: טורקיה – גיאורגיה

בית 6: פורטוגל – צ'כיה

19
רביעי
יורו

בית 1: סקוטלנד – שווייץ

בית 1: גרמניה – הונגריה

בית 2: קרואטיה – אלבניה

20
חמישי
יורו

בית 2: ספרד – איטליה

בית 3: דנמרק – אנגליה

בית 3: סלובניה – סרביה

20
חמישי
קופה אמריקה

משחק הפתיחה, בית 1: ארגנטינה – קנדה (בין חמישי לשישי)

20
חמישי
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 6 במידת הצורך (בין חמישי לשישי)

21
שישי
יורו

בית 4: פולין – אוסטריה

בית 4: הולנד – צרפת

בית 5: סלובקיה – אוקראינה

21
שישי
קופה אמריקה

בית 1: פרו – צ'ילה (בין שישי לשבת)

22
שבת
יורו

בית 5: בלגיה – רומניה

בית 6: טורקיה – פורטוגל

בית 6: גיאורגיה – צ'כיה

22
שבת
קופה אמריקה

בית 2: אקוודור – ונצואלה (בין שבת לראשון)

בית 2: מקסיקו – ג'מייקה (בין שבת לראשון)

23
ראשון
יורו

בית 1: שווייץ – גרמניה

בית 1: סקוטלנד – הונגריה

23
ראשון
קופה אמריקה

בית 3: ארה"ב – בוליביה (בין ראשון לשני)

בית 3: אורוגוואי – פנמה (בין ראשון לשני)

23
ראשון
כדורסל

גמר ה־NBA: משחק 7 במידת הצורך (בין ראשון לשני)

24
שני
יורו

בית 2: אלבניה – ספרד

בית 2: קרואטיה – איטליה

24
שני
קופה אמריקה

בית 4: ברזיל – קוסטה ריקה (בין שני לשלישי)

בית 4: קולומביה – פרגוואי (בין שני לשלישי)

25
שלישי
יורו

בית 3: אנגליה – סלובניה

בית 3: דנמרק – סרביה

בית 4: הולנד – אוסטריה

בית 4: צרפת –פולין

25
שלישי
קופה אמריקה

בית 1: פרו – קנדה (בין שלישי לרביעי)

בית 1: צ'ילה – ארגנטינה (בין שלישי לרביעי)

26
רביעי
יורו

בית 5: סלובקיה – רומניה

בית 5: אוקראינה – בלגיה

בית 6: גיאורגיה – פורטוגל

בית 6: צ'כיה – טורקיה

26
רביעי
קופה אמריקה

בית 2: אקוודור – ג'מייקה (בין רביעי לחמישי)

בית 2: ונצואלה – מקסיקו (בין רביעי לחמישי)

27
חמישי
קופה אמריקה

בית 3: פנמה – ארה"ב  (בין חמישי לשישי)

בית 3: אורוגוואי – בוליביה (בין חמישי לשישי)

28
שישי
קופה אמריקה

בית 4: קולומביה – קוסטה ריקה (בין שישי לשבת)

בית 4: פרגוואי – ברזיל (בין שישי לשבת)

29
שבת
יורו

שמינית גמר 1: סגנית בית 1 – סגנית בית 2

שמינית גמר 2: מנצחת בית 1 – סגנית בית 3

29
שבת
קופה אמריקה

בית 1: ארגנטינה – פרו (בין שבת לראשון)

בית 1: קנדה – צ'ילה (בין שבת לראשון)

29
שבת
אופניים

טור דה פראנס: קטע הפתיחה

30
ראשון
יורו

שמינית גמר 3: מנצחת בית 3 – שלישית בית 4/5/6

שמינית גמר 4: מנצחת בית 2 – שלישית בית 1/4/5/6

30
ראשון
קופה אמריקה

בית 2: מקסיקו – אקוודור (בין ראשון לשני)

בית 2: ג'מייקה – ונצואלה (בין ראשון לשני)

צילומים: Clive Brunskill/Getty Images ,CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH/EPA ,Martin Meissner/AP ,Octavio Passos/Getty Images, עוז מועלם
יולי
היורו ננעל, האולימפיאדה נפתחת
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
שני
יורו

שמינית גמר 5: סגנית בית 4 – סגנית בית 5

שמינית גמר 6: מנצחת בית 6 – שלישית בית 1/2/3

01
שני
טניס

פתיחת ווימבלדון

01
שני
קופה אמריקה

בית 3: ארה"ב – אורוגוואי (בין שני לשלישי)

בית 3: בוליביה – פנמה (בין שני לשלישי)

02
שלישי
יורו

שמינית גמר 7: מנצחת בית 5 – שלישית בית1/2/3/4

שמינית גמר 8: מנצחת בית 4 – סגנית בית 6

02
שלישי
קופה אמריקה

בית 4: ברזיל – קולומביה (בין שלישי לרביעי)

בית 4: קוסטה ריקה – פרגוואי (בין שלישי לרביעי)

04
חמישי
קופה אמריקה

רבע גמר 1: מנצחת בית 1 – סגנית בית 2 (בין חמישי לשישי)

05
שישי
יורו

רבע גמר 1: מנצחת שמינית גמר 4 – מנצחת שמינית גמר 2

רבע גמר 2: מנצחת שמינית גמר 6 – מנצחת שמינית גמר 5

05
שישי
קופה אמריקה

רבע גמר 2: מנצחת בית 2 – סגנית בית 1 (בין שישי לשבת)

06
שבת
יורו

רבע גמר 3: מנצחת שמינית גמר 3 – מנצחת שמינית גמר 1

רבע גמר 4: מנצחת שמינית גמר 7 – מנצחת שמינית גמר 8

06
שבת
קופה אמריקה

רבע גמר 3: מנצחת בית 3 – סגנית בית 4 (בין שבת לראשון)

רבע גמר 4: מנצחת בית 4 – סגנית בית 3 (בין שבת לראשון)

09
שלישי
יורו

חצי גמר: מנצחת רבע גמר 1 – מנצחת רבע גמר 2

09
שלישי
קופה אמריקה

חצי גמר: מנצחת רבע גמר 1 – מנצחת רבע גמר 2 (בין שלישי לרביעי)

09
שלישי
כדורגל יתר המפעלים

ליגת האלופות: פתיחת סיבוב המוקדמות הראשון

10
רביעי
יורו

חצי גמר: מנצחת רבע גמר 3 – מנצחת רבע גמר 4

10
רביעי
קופה אמריקה

חצי גמר: מנצחת רבע גמר 3 – מנצחת רבע גמר 4 (בין רביעי לחמישי)

11
חמישי
כדורגל יתר המפעלים

ליגה אירופית: פתיחת המוקדמות

קונפרנס ליג: פתיחת המוקדמות (בהשתתפות נציגה מישראל)

13
שבת
טניס

ווימבלדון: גמר הנשים

13
שבת
קופה אמריקה

משחק על המקום השלישי (בין שבת לראשון)

14
ראשון
יורו

הגמר בברלין

14
ראשון
טניס

ווימבלדון: גמר הגברים

14
ראשון
קופה אמריקה

הגמר במיאמי (בין ראשון לשני)

15
שני
כדורגל יתר המפעלים

פתיחת היורו עד גיל 19 בצפון אירלנד (עד 28 ביולי)

21
ראשון
אופניים

טור דה פראנס: קטע הסיום

23
שלישי
כדורגל יתר המפעלים

ליגת האלופות: פתיחת סיבוב המוקדמות השני (בהשתתפות אלופת ישראל)

24
רביעי
כדורגל אולימפי נבחרת ישראל

שלב הבתים, מחזור 1: ישראל - מאלי

26
שישי
אולימפיאדה

טקס הפתיחה בפריז

27
שבת
כדורגל אולימפי נבחרת ישראל

שלב הבתים, מחזור 2: ישראל - פרגוואי

27
שבת
אולימפיאדה

התעמלות מכשירים: מוקדמות קרב־רב גברים (ארטיום דולגופיאט)

פתיחת תחרויות השחייה

28
ראשון
אולימפיאדה

גלישת רוח: שיוטים ראשונים בדגם IQFOIL גברים ונשים (בהשתתפות גולשים ישראלים)

התעמלות מכשירים: מוקדמות קרב־רב נשים (סימון ביילס)

30
שלישי
כדורגל אולימפי נבחרת ישראל

שלב הבתים, מחזור 3: ישראל - יריבה מאסיה

30
שלישי
אולימפיאדה

ג'ודו: 81 ק"ג גברים (שגיא מוקי)

התעמלות מכשירים: גמר קרב־רב קבוצתי נשים (סימון ביילס)

31
רביעי
אולימפיאדה

התעמלות מכשירים: גמר קרב־רב אישי גברים

צילומים: Aurelien Morissard/AP ,Daniel Cole/AP ,Juan I. Roncoroni - Pool/Getty Images ,IMAGO/Reuters, עוז מועלם, Naomi Baker/Getty Images
אוגוסט
עם כמה מדליות נחזור מפריז?
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
חמישי
אולימפיאדה

ג'ודו: 78 ק"ג נשים (ענבר לניר), 100 ק"ג גברים (פיטר פלצ'יק)

התעמלות מכשירים: גמר קרב־רב אישי נשים (סימון ביילס?)

פתיחת תחרויות האתלטיקה

02
שישי
אולימפיאדה

כדורגל: רבע גמר (נבחרת ישראל?)

ג'ודו: 78+ ק"ג נשים (רז הרשקו)

גלישת רוח: שיוט המדליות בדגם IQFOIL גברים ונשים (בהשתתפות גולשים ישראלים?)

שחייה: מוקדמות וחצי גמר 200 מטר מעורב נשים (אנסטסיה גורבנקו)

03
שבת
אולימפיאדה

ג'ודו: תחרות קבוצתית מעורבת – גברים ונשים (נבחרת ישראל)

התעמלות מכשירים: גמר קרקע גברים (ארטיום דולגופיאט?)

שחייה: גמר 200 מטר מעורב נשים (אנסטסיה גורבנקו?)

אתלטיקה: גמר 100 מטר נשים

טניס: גמר נשים

04
ראשון
אולימפיאדה

אתלטיקה: גמר 100 מטר גברים

טניס: גמר גברים

05
שני
אולימפיאדה

כדורגל: חצי גמר

06
שלישי
כדורגל יתר המפעלים

ליגת האלופות: פתיחת סיבוב המוקדמות השלישי

08
חמישי
אולימפיאדה

כדורגל: משחק על המקום השלישי

התעמלות אמנותית: מוקדמות קרב־רב אישי (דריה אטמנוב)

09
שישי
אולימפיאדה

כדורגל: הגמר בפארק דה פראנס

התעמלות אמנותית: גמר קרב־רב אישי (דריה אטמנוב?)

התעמלות אמנותית: מוקדמות קרב־רב קבוצתי (נבחרת ישראל)

10
שבת
אולימפיאדה

אתלטיקה: מרתון גברים (מארו טפרי)

התעמלות אמנותית: גמר קרב־רב קבוצתי (נבחרת ישראל?)

כדורסל: גמר גברים

11
ראשון
אולימפיאדה

אתלטיקה: מרתון נשים (לונה צ'מטאי סלפטר)

טקס הסיום בפריז

14
רביעי
כדורגל יתר המפעלים

הסופרקאפ האירופי בוורשה

20
שלישי
כדורגל יתר המפעלים

ליגת האלופות: פתיחת שלב הפלייאוף

26
שני
טניס

פתיחת אליפות ארה"ב

28
רביעי
המשחקים הפראלימפיים

טקס הפתיחה בפריז

29
חמישי
המשחקים הפראלימפיים

פתיחת תחרויות השחייה (עמי דדאון)

צילומים: Christian Petersen/Getty Images, David Ramos/Getty Images, Lintao Zhang/Getty Images, Marc Piasecki/Getty Images, Naoki Nishimura/Reuters, אורן אהרוני, עוז מועלם
ספטמבר
כוננות ספיגה בליגת האומות
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
06
שישי
כדורגל

ליגת האומות, מחזור 1: בלגיה - ישראל

מוקדמות היורו עד גיל 21: אסטוניה – ישראל

07
שבת
טניס

אליפות ארה"ב: גמר הנשים

08
ראשון
המשחקים הפראלימפיים

טקס הסיום בפריז

08
ראשון
טניס

אליפות ארה"ב: גמר הגברים

09
שני
כדורגל

ליגת האומות, מחזור 2: ישראל - איטליה

10
שלישי
כדורגל

מוקדמות היורו עד גיל 21: ישראל – קוסובו

13
שישי
טניס

גביע דייויס, בית 1: ישראל - אוקראינה (עד 15 בספטמבר)

17
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 1

18
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 1

צילומים: BERNADETT SZABO/Reuters ,Valerio Pennicino/Getty Images, עוז מועלם
אוקטובר
הזמן הנכון להתחיל להתעניין בבייסבול
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
01
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 2

02
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 2

03
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית: מחזור 2

קונפרנס ליג: מחזור 1

07
שני
כדורגל

ליגת האומות: פתיחת החלון השני בדרג 1 (נבחרת ישראל - שני משחקים)

10
חמישי
כדורגל

ליגת האומות, מחזור 3: ישראל - צרפת

14
שני
כדורגל

ליגת האומות, מחזור 4: איטליה - ישראל

15
שני
כדורגל

מוקדמות יורו עד גיל 21: ישראל – בולגריה

22
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 3

22
שלישי
כדורסל

NBA: פתיחת העונה

23
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 3

24
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית: מחזור 3

קונפרנס ליג: מחזור 2

25
שישי
בייסבול

פתיחת הוורלד סיריז (בין שישי לשבת)

צילומים: Alexander Hassenstein/Getty Images ,Michael Ainsworth/AP
נובמבר
גביע דייויס פינת בילי ג'ין קינג
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
04
שני
טניס

פתיחת טורניר סוף השנה לנשים

05
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 4

06
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 4

07
חמישי
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025 לנשים, מחזור 3: צרפת – ישראל

07
חמישי
כדורגל

הליגה האירופית: מחזור 4

קונפרנס ליג: מחזור 3

10
ראשון
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025 לנשים, מחזור 4: אירלנד – ישראל

10
ראשון
טניס

גמר טורניר סוף השנה לנשים

פתיחת טורניר סוף השנה לגברים

11
שני
כדורגל

ליגת האומות: פתיחת החלון השלישי בדרג 1 (נבחרת ישראל - שני משחקים)

14
חמישי

ליגת האומות, מחזור 5: צרפת - ישראל

17
ראשון
כדורגל

ליגת האומות, מחזור 6: ישראל - בלגיה

17
ראשון
טניס

גמר טורניר סוף השנה לגברים

גמר גביע בילי ג'ין קינג (לשעבר גביע הפדרציה) בסביליה

22
שישי
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025, מחזור3: אוקראינה – ישראל

25
שני
כדורסל

מוקדמות יורובאסקט 2025, מחזור4: ישראל – אוקראינה

25
שני
טניס

גמר גביע דייויס במלאגה

26
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 5

27
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 5

28
חמישי
כדוריד

פתיחת אליפות אירופה לנשים באוסטריה, הונגריה ושווייץ

28
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית: מחזור 5

קונפרנס ליג: מחזור 4

צילומים: Clive Brunskill/Getty Images, יאיר שגיא
דצמבר
תנו גז, היינו פה
סינון לפני ענף
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
08
ראשון
פורמולה 1

מרוץ סיום העונה באבו־דאבי

10
שלישי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 6

11
רביעי
כדורגל

ליגת האלופות: מחזור 6

12
חמישי
כדורגל

ליגה אירופית: מחזור 6

קונפרנס ליג: מחזור 5

15
ראשון
כדוריד

אליפות אירופה לנשים: הגמר בווינה

19
חמישי
כדורגל

קונפרנס ליג: סיום שלב הבתים

צילומים: Joan Monfort/AP ,Beate Oma Dahle/EPA